Дорогоцінні камені для Риб - які камені підходять знаку зодіаку Риби

Який камінь підходить Рибам? Враховуючи, що цей Зодіакальний знак належить до стихії Води, було б логічно припустити, що його кращим талісманом може стати камінчик синіх відтінків. Проте, знову ж, цей знак досить суперечливий за своєю природою, і оптимальними оберегами для нього є камінці золотистих відтінків. У першу чергу це обумовлено їх магічними властивостями.

Золотий колір матеріального благополуччя і процвітання. А так як серед представників знаку досить часто зустрічаються бізнесмени, подібні властивості будуть як не можна до речі. До того ж, кожному необхідна захист від будь-яких можливих небезпек і неприємностей, будь то ворожі підступи чи просто поганий настрій. Враховуючи всі ці характеристики, Razgadamus. ru пропонує Вам оптимально підібрані
для Риб, які підходять цьому знаку Зодіаку якнайкраще.

, максимально же відповідним є камінчик жовтого відтінку. насамперед талісман тих, хто займається власним бізнесом будь-якого калібру. Він здатний притягувати удачу певного роду, що допомагає процвітати і розвиватися Вашій справі. До того ж, здавна сапфір позиціонується як камінчик, що виконує бажання, багато хто і донині переконані, що він допомагає своєму власникові домогтися поставлених цілей.

, також жовтуватого відтінку. Авантюрін це талісман гарного настрою. Він допомагає боротися з депресією, меланхолією і поганими думками, якими часто бувають схильні Риб’ячі представники Зодіаку. Також вважається, що авантюрин надає своєму власникові прозорливість і проникливість. Якщо Вам здається, що хтось намагається Вас обдурити, носіння авантюрина допоможе вивести зловмисників на чисту воду.

Що ж до третього дорогоцінного каменю для знаку Зодіаку Риби,, його колір ніяк не впливає на властивості, тому Ви не обмежені у виборі. Лабрадорит має унікальну властивість притягувати в життя свого носія щасливі збіги і вдалі можливості для здійснення цілей. Крім того, камінчик володіє найпотужнішими захисними властивостями.

,.

Дорогоцінні камені для Риб – які камені підходять знаку зодіаку Риби

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − 3 =