Як зробити леопардовий манікюр урок з фото

Як зробити леопардовий манікюр: урок з фото

Одним з найбільш модних трендів в манікюрі останніх років є леопардовий принт. Існує безліч різноманітних варіантів леопардових малюнків, зробити такий манікюр самостійно можна легко. Сьогодні наш сайт покаже майстер-клас: як зробити леопардовий манікюр вдома самостійно.

Леопардовий манікюр, фото

Леопардовий малюнок може бути самим різним – різнобарвним, яскравим, маленькими або великими цятками і т.д. Вам необов’язково робити його в традиційних тварин відтінках, як це передбачено природою. Важливо лише дотримати саму ідею леопардових плям.

До речі, ви можете зробити леопардовий принт не тільки на всі нігті, але і використовувати його в якості ідеї для французького манікюру, в якому на відросла частина нігтя нанесіть замість білого лаку леопардовий малюнок.

Сьогодні ми пропонуємо вам зробити вдома манікюр з таким модним принтом.

Щоб зробити леопардовий манікюр вам знадобиться:

прозорий лак,

бежевий лак (фоновий лак може бути будь-яким іншим),

чорний лак,

бузковий лак (колір цяток також може бути на ваш смак).

Створення манікюру з леопардовим принтом

1. Перш ніж приступити до манікюру, рекомендуємо вам трохи позалицятися за своїми нігтями і зробити зміцнюючу ванночку. Вам знадобиться миска з теплою водою, в яку слід додати 2 столові ложки натурального оливкового масла, 5 крапель ефірного масла сосни або ромашки. Опустіть руки в приготовану ванну на 10-15 хвилин. Після процедури вимийте руки, висушіть їх. Тепер можна наносити прозорий лак на нігті.

2. Виберіть лак, який будете використовувати в якості основного, ми взяли бежевий, так як він є нейтральним, і на його фоні плями будуть виглядати більш яскраво. Нанесіть лак в кілька шарів, щоб покриття було однорідним. Кілька хвилин потрібно почекати, щоб лак повністю висох.

3. Візьміть лак, яким ви будете малювати плями леопарда. Це може бути коричневий, бузковий, помаранчевий – будь-який, який подобається вам і поєднується з фоновим кольором лаку. Малюйте цятки самої різної форми і розміру.

4. Далі вам знадобиться чорний лак з тонким пензликом для малювання. Обводите цятки леопарда, але не повністю, а як показано на фото. Також можна робити повністю чорні плями. Залиште роботу на деякий час, щоб малюнок висох.

Прочитати повністю: Джерело


Share →