Як зробити ляльковий домік_1

Як зробити ляльковий будиночок?

Відео до статті

Ігри в ляльки – одне з улюблених занять у дівчаток у всі часи. У дитячій кімнаті можна знайти колекції Барбі, яскравий гардероб для ляльок, а також масу потрібних для ігор в дочки-матері дрібничок. Користуються популярністю і будиночки для ляльок. Але їх не обов’язково купувати, можна і змайструвати самостійно.

Як зробити ляльковий будиночок Барбі? Для початку потрібно визначитися з майбутніми розмірами будиночка. Так як Барбі – дама немаленького зростання, будиночок повинен мати високі стелі і в ньому має бути достатньо вільного простору, куди можна встановити всю необхідну меблі, повісити картини і додатковий декор. Далі ми розглянемо виготовлення лялькового будиночка з фанери.

Матеріали для роботи

Отже, розглянемо, які матеріали знадобляться, щоб зробити ляльковий будиночок своїми руками:

фанера або ДВП – 4 квадратних листа однакового розміру,

шпалери або фотошпалери,

самоклеящаяся папір,

клей для шпалер,

клей, що підходить для роботи з фанерою,

маленькі цвяхи.

Процес виготовлення лялькового будиночка

Перш ніж приступити до виготовлення лялькового будиночка, визначте, якої довжини і ширини буде кожна кімната.

Тепер розподіліть матеріали за призначенням: один лист – це стать, другий лист – стелю, два, що залишилися листа – стіни кімнат.

Підлога і стеля можна спочатку прикрасити, наклеївши на стелю шпалери, а на підлогу «постелити ламінат-, Наклеївши відповідну за кольором самоклейну папір за допомогою шпалерного клею.

Тепер приділимо час на «вигонку стін-. Два залишилися листа потрібно перпендикулярно підлоги і стелі поставити руба навхрест. У підсумку вийдуть 4 кімнати рівними стінами і прямими кутами. Ви можете зробити 4 однакових кімнати або все різного розміру в залежності від вашої задумки.

Намітьте середину на аркушах, прочертивши рівні лінії з обох сторін полотен. Також намітьте на цих аркушах і двері згідно зростанню ляльки. Дверей потрібно мінімум чотири – по одній на кожну кімнату.

Далі випиляєте лобзиком двері і розпиляєте один лист на дві однакові частини, приклеївши обидві за допомогою клею стик до стику до намічених лініях: одну частину розрізаного листа з одного боку цілісного листа, другу – з іншого.

Пора на «підлозі- і «стелі- накреслити лінії, розділивши кожен лист фанери на чотири однакові частини.

Щоб стіни будиночка міцно стояли, приклейте вийшла конструкцію до «підлозі- і «стелі- до місць накреслених ліній. У цьому знову допоможе клей, яким потрібно ретельно промазати торці «стін- і місця на «підлозі- і «стелі-. Придавите конструкцію до остаточно застигання клею.

Для найкращого кріплення і довговічності конструкції із зовнішнього боку «статі- і «стелі- забийте цвяхи так, щоб вони пройшли лист фанери і міцно увійшов на 30-40% в «стіну-.

Коли основна конструкція готова, в кімнатах можна і поклеїти шпалери. Виберіть, де буде вітальня, спальня, кухня. Підберіть разом з дитиною відтінки шпалер або використовуйте в роботі всілякі наклейки, буклети і т. Д.

Залишилося попрацювати над декором і меблями. Так як в будиночку-квартирі стіни тільки суміжні, немає зовнішніх стін і вікон, можна на їх місці протягнути фіранки, прикріпивши відрізки волосіні по верху «стелі-. Зшити фіранки з відрізів тканини не складе труднощів, а оформивши таким чином будиночок, ви отримаєте більш затишне і завершення лялькове житло.

Думаю, ви переконалися, що зробити ляльковий будиночок можна і своїми руками. Не забувайте долучати до цього і дитини, обов’язково порадившись з ним про те, яку колірну гамму використовувати для шпалер, де повинні бути двері і меблі, якими деталями наповнити кімнати новоспеченого житла для улюбленої ляльки. У нас ви також можете знайти інформацію про те, як зробити будиночок з інших підручних матеріалів та відео, яке допоможе в створенні лялькового житла.

Прочитати повністю: Джерело


Share →