Як зробити лука обманивалі_1

Як зробити лук з палиці.

0

Перш ніж зробити лук, потрібно знайти підходящу палицю

Аби яка не підійде, треба, щоб вона гнулася і володіла хоч якийсь пружністю.

Потім, після того як підібрали відповідний прутик, треба його хоч елементарно обробити. Зробити естетичний вигляд, а то в індіанці не приймуть.

Коли з марафет покінчено, можна приступати до підбору тятиви, ну раз лук у нас примітивний, то і тятива особливими оздобами не відрізняється. Підійде звичайна волосінь, на яку ловлять рибу, якщо попередньо прив’язати до неї гачок.

А можна цибуля не робити, а відразу вудку – теж примітивну. Матеріал підходить і для вудки, майже ті ж вимоги пред’являються до вудилища, що і для лука. Та й з цибулею куди ви підете, на полювання? А так на риболовлю – логічно.

Наступний крок, це виготовлення стріли.

Стрілу в польових умовах можна зробити знову з палиці, а краще підібрати лозину поровнее, а то буде літати пропелером в нікуди.

Заготовку під стрілу можна обпалити над вогнем, але це на любителя.

Головне – її, стрілу заточити. А можна як неандертальці – виготовити кам’яний наконечник. З черепашок теж раніше робили наконечники, ось гачки для лову риб робили точно з черепашок. Може все-таки вудку, зробити?

Ну все, після того, як стрілу виготовили, не забувши про проріз на зворотному, тупому кінці стріли для кращого утримання тятиви, можна вирушати постріляти – на полювання.

До речі, в кримінальному кодексі Росії передбачена Стаття 223. Незаконне виготовлення зброї.

1. Незаконні виготовлення або ремонт вогнепальної зброї, комплектуючих деталей до нього, а так само незаконне виготовлення боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв –

караються позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі діяння, вчинені групою осіб за попередньою змовою або неодноразово, –

караються позбавленням волі на строк від двох до шести років.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, –

караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

4. Незаконне виготовлення газової зброї, холодної зброї, в тому числі метальної зброї. –

карається обов’язковими роботами на строк від ста вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк від одного року до двох років, або арештом на строк від чотирьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до двох років.

Примітка. Особа, яка добровільно здала предмети, зазначені у цій статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо в його діях не міститься інше складу злочину.

Лук цей потрапляє під статтю, як метальна зброя. Однак. А от якби ви його купили в спортивному магазині – то вже не потрапляє під статтю.

До зброї не відносяться вироби, сертифіковані в якості виробів господарсько-побутового та виробничого призначення, спортивні снаряди, конструктивно подібні зі зброєю.

Прочитати повністю: Джерело

Share →