Як зробити манікюр в домашніх умовах

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Манікюр починається з того, що необхідно зняти старий лак, нехай ваші нігті трохи "подихають". Не бажано застосовувати для цього звичайні рідини для зняття лаку – в них ацетон, який завдає шкоди вашим нігтям. Спробуйте використовувати засоби, які містять ефіри. Також можна застосовувати спеціальні серветки, крему, емульсії або рідини для зняття лаку, що не містять ацетон.

Наступним етапом у домашньому манікюрі повинна стати ванночка для рук. У невелику ємність виливається тепла вода, додається морська сіль або рідке мило з ефектом розм’якшення. Якщо у вас досить сухий тип шкіри рук, замість солі можна спробувати трав’яний відвар, наприклад, з ромашки. Потримайте руки у воді приблизно п’ять хвилин і висушіть.

Потім необхідно видалити кутикулу. На размягченную кутикулу наноситься спеціально засіб, що видаляє кутикулу, або за допомогою звичайної палички можна її просто відсунути.

Тепер необхідно очистити внутрішню частину відростила нігтя за допомогою ватки, попередньо змоченою в засобі для харчування з антибактеріальним ефектом.

Надати форму нігтям можна за допомогою пилочки, що має діамантове або сапфірове напилення. Звичайні металеві пилочки тільки розшаровують нігті. Форму нігтя кожен вибирає ту, що більше йому підходить і подобається. Підпилювати нігті необхідно тільки в одному напрямку, інакше ви можете порушити нігтьову пластину.

Для того щоб зробити манікюр в домашніх умовах правильно, необхідно застосовувати спеціальну основу під лак. Вона вирівнює лак на нігті і утримує його досить довго.

Тепер, коли нігті готові, можна наносити лак. Проводимо пензликом посередині нігтя, а від основи вправо і вліво. Відступ від кутикули, повинен становити не більше одного міліметра. При попаданні лаку на кутикулу, потрібно скористатися спеціальними паличками, які попередньо просочуються рідиною для зняття лаку. Вони мають невеликий розмір, тому виправлення будуть виглядати акуратно і непомітно. Якщо ви використовуєте кольоровий лак, то покривати їм нігті потрібно два рази з перервою в десять хвилин.

Після того як лак висохне бажано нанести лак-закріплювач. Він посилить яскравість і блиск кольорового лаку для нігтів.

Прочитати повністю: Джерело


Share →