Як зробити марлевий підгузник

Як зробити марлевий підгузник?

Марлевий підгузник добре пропускає повітря, і це важливо для немовлят і малюків до півроку. Для прогулянок, походу в гості краще застосовувати памперси. Але вдома, особливо в літню спеку, бажано не мучити ними дитинку, а використовувати легкий матеріал, наприклад, марлю або стару простирадло з м’якої тканини.

Чи можна зробити підгузник самостійно?

Виготовити самостійно підгузник зможе будь-яка мама, і час це захоплююче дію займає зовсім небагато. Існує кілька способів їх згортання, при цьому шити нічого не треба. Після прання розгорнута марля дуже швидко сохне на відміну від закріплених обметочний швами багатошарових підгузників з марлі. Їх застосовують під штанці або пелюшку, навіть сорочечка здатна м’яко притиснути тканину зверху на животику, і вона не розвернеться. При намоканні підгузник відразу міняють на сухий, перуть, після висихання гладять.

Марлю краще використовувати з частим переплетенням ниток, так як зробити підгузник з марлі рідкісного переплетення якісно не вийде. У продажу є щільна марля, яка відрізняється м’якістю, краще утримує вологу, і ідеально підходить малюкові. Для комфортного користування вистачить 15-20 підгузників, тобто зробити треба лише заготовки в цій кількості.

Як скласти підгузник?

Майже завжди підгузник роблять з квадрата. Це означає, якщо ширина марлі становить 90 см, то і в довжину треба відрізати 90 см. Якщо ширина 75 см, то в довжину відміряють 75 см. Таким чином, на руках є квадратна заготовка.

Спосіб 1

Квадрат з 4-5 шарів скласти навпіл.


Share →