Лаванда і лавандова олія корисні властивості

Застосування лаванди у вигляді відвару сприяє пониженню черепного тиску, відновлює мозковий кровообіг, покращує пам’ять. Відвар лаванди рекомендується при мігрені, неврастенії, невралгічних болях і як снодійне при бессноніце. Як приготувати відвар лаванди: 1 столову ложку висушених квіток лаванди залити 400 мл окропом у щільно закритій посудині на 10-15 хвилин, щоб не випарувалося ефірне масло.

Можна додати мед за смаком, коли напій трохи охолоне. Настоянка лаванди Настоянка лаванди може застосовуватися як внутрішнє і як зовнішній, оскільки настоянка лаванди на спирту є хорошим антисептиком. Як приготувати настоянку лаванди: 5 столових ложок квіток залити 1/2 літром спирту (горілки) на два тижні.

Зберігати в пляшці в темному місці, струшуючи два рази на день. Перед вживанням процідити. Приймати по 20-30 крапель настоянки лаванди з 100 мл водою 2-3 рази на день. Лаванда з молоком Користь, яку приносить гаряче лавандова молоко, особливо з медом, неоціненна. Лавандова молоко – прекрасний засіб при застудах.

Також корисно пити лаванду з молоком на ніч, щоб сон був спокійним і умиротвореним. Як приготувати лавандова молоко: Лавандовое молоко можна приготувати по-різному. Наприклад, просто нагріти на ніч молоко (майже до кипіння) і кинути в нього щепочку лаванди. А можна окремо заварити міцну лаванду і додавати в молоко (50 на 50). Лавандовий мед від нервових розладів Знаходить своє застосування лаванда і як ефективний інсектицидний засіб, головним чином у боротьбі з міллю. Мішечки і коробочки з висушеної лавандою, а також ефірне масло лаванди і запашна лавандная вода запобігають появі молі і наповнюють повітря витонченим ароматом.

Цікавий факт про лаванді У Древній Греції висушеними і підпаленими пучками лаванди обкурювали житло для надання йому квіткового пахощів. А на Сході, на підприємствах з скрупульозною і тонкою роботою, особливо де багато жінок, періодично розсипають лаванду для зняття нервової напруги. Аромалампа: 5-7 крапель масла лаванди. Гарячі інгаляції: 3 краплі МАЛС лаванди, тривалість процедури 3-6 хвилин. Холодні інгаляції: з краплі олії лаванди, тривалість 5-7 хвилин.

Ванни: 4-7 крапель масла лаванди. Масаж: 5 крапель олії лаванди на 10 г транспортного масла. Теплі компреси на область болю: 5-7 крапель масла лаванди. Збагачення кремів, тоніків, шампунів, ополіскувачів: 7 крапель масла лаванди на 5 г основи. Аромамедальони: 2-3 краплі олії лаванди.

Внутрішнє вживання: 1-2 краплі лавандового масла з розріджувачів 2 рази на день.

Лаванда і лавандова олія корисні властивості

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × five =