Якщо приснився скорпіон, вас очікує таємна ворожнеча. Бути укушеним цим комахам вам дуже нашкодить таємна ворожнеча якихось людей. У езотеричному соннику вважається, що скорпіон сниться як попередження. Ви можете потрапити в небезпечну ситуацію (аж до летального результату) в дорозі або в ході подорожі.

Побачити жалящего себе скорпіона заклик не займатися самоїдством, оскільки цим ви можете довести себе до самогубства. Якщо наснилося, що скорпіон укусив вас або іншої людини, значить, над вами тяжіє негативна карма, і прийшов час виконання цього злого року. Подумайте про свою душу. Малювати чи бачити зодіакальний знак скорпіона до фатальної небезпечної любові. По, побачити скорпіона у сні фальшиві друзі скористаються слушною нагодою, щоб вас скомпрометувати. Постарайтеся вчасно перешкодити їм, інакше вони сильно вам зашкодять. Згідно Лонго, якщо приснився скорпіон, в оточенні вашому є людина, яка імітує добре ставлення до вас, проте періодично намагається якомога болючіше вдарити вас.

Відчувати страх при погляді на скорпіона у сні остерігайтеся підступу від людини, якій ви завжди довіряли і розповідали свої таємниці. Якщо наснилося, що скорпіон ужалив себе, у вашому оточенні є хтось, хто постійно займається самокатуванням, особливо у вашій присутності. Він розраховує викликати у вас співчуття, причому не тільки у вигляді втішних слів, а й реальної підтримки або матеріальної допомоги. Сновидіння рекомендує вам не дуже довіряти цій людині.

Він не такий вже безпорадний і слабкий, яким прикидається у вашій присутності, і здатний при першій можливості виступити проти вас. За Нострадамусом, скорпіон уособлює підступність, могутність і мстивість. Бути укушеним скорпіоном у сні постраждаєте від помилкових чуток і наклепу. Величезний чорний скорпіон сниться до грандіозних змін.

Вбити скорпіона у сні ви зможете засмутити інтриги свого ворога. Якщо наснилося, що за гороскопом ви скорпіон, в реальності події візьмуть несподіваний поворот на вашу користь. Їсти екзотичне китайське блюдо зі скорпіонів ви створите союз з людиною, яка принесе багато вражень у ваше життя, зробивши її більш насиченою. Згідно медіуму Хассе, приснився скорпіон означає, що ви будете покарані.

Ви зустрічали інші
про скорпіона? Опишіть це в коментарях. Категорія:.

Сонник: до чого сняться скорпіони, бачити в сні скорпіона – тлумачення снів

Прочитати статтю повністю.

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − three =