Зоряний сонник Сонник Свиня – обман з боку оточення і непристойну поведінку символізує цей сон. Ісламський сонник До чого сниться Свиня – бачити у сні свиню – ознака зла, нещасть, порочності, ницості, і відчуження від релігії і грошей, зароблених гріховним шляхом. Рохкання свині сповіщає про перемогу над ворогом і захоплення його багатств.

Домашній сонник До чого сниться Свиня – вас цікавить тільки матеріальне благополуччя. Зарізати свиню – матеріальні негаразди; ускладнення на роботі. Єврейський сонник До чого сниться Свиня – За Артемідора, кабан у сні означає для мандрівника і моряка сильну бурю, для Судячи – сильного і нещадного супротивника, а для того, хто збирається одружитися, – жінку, яка йому не підходить.

Інші тлумачення Зустріч зі свинею – нещаслива прикмета; спостерігати за тим, як обробляють тушу свині, – намагатися з’ясувати майбутнє. Магічний сонник До чого сниться Свиня – успіх, прибуток, голова свині – хтось «свиню» підкладе, бачити іграшкову – скарбничка, відкладання грошей. Маленька брудна свинка – низинний успіх. Худа – мало прибутку. Годувати свиню – дбати про майбутнє. Сонник цілительки Килини Сонник Свиня – Вас чекає гарна вигода. Уявіть, що ви годуєте свиню, і вона товстішає прямо на очах.

Старовинний сонник До чого сниться Свиня – Свиня – твоє обжерливість; твоє самообожаніе, утвердження себе у фізичному плані; неприємність. Бачити багато свиней – плітки. Дівчині бачити кабана – до шлюбного пропозицією, бачити свиню в своєму будинку – міцне здоров’я мати або одужати.

Забивати свиню – пониження на посаді, звільнення. Бачити свиняче рило – забій, каліцтво. Поросяча голова – дорога має бути; непитущим стати. Поросят бачити у сні – прибуток, тобто їх – збиток. Щетина – радість. Англійська сонник До чого сниться Свиня – Ми часто згадуємо свиней в різних образах: жадібний як свиня, тупий як свиня хоча свині – дуже розумні тварини), кімната як свинарник. До чого сниться сон: Ви «виставляєте себе свинею»? Або хтось із ваших близьких поводиться як свиня? Може, ви «валяєтеся в грязі» і пора привести себе в порядок? Американський сонник До чого сниться Свиня – Свиня може символізувати неохайність, жадібність і егоїзм.

Наприклад, вважається, що людина, надмірно потурає собі в їжі, їсть «як свиня», а про брудному й неохайному людині іноді зневажливо відгукуються як про «свині». З іншого боку, свиня може символізувати веселощі і достаток, як, наприклад, при застіллях, коли смажений з яблуками порося в центрі столу привертає загальну увагу. У китайській астрології свиня є дванадцятим знаком зодіаку і символізує чоловічу силу. Сонник Катерини Великої Сонник Свиня – Ви бачите в сні велику відгодовану свиню – після такого сну не сумнівайтеся: успіх у справах вам забезпечений.

Ви бачите свиню, яка лежала в грязі – сон говорить про те, що у вас будуть підстави підозрювати своїх ділових партнерів в непорядності. Дівчині сниться свиня, що лежить в багнюці!. – Новий шанувальник цієї дівчини буде скупар; але накопичені їм багатства дуже привабливі, щоб відразу, не зваживши всі «за» і «проти», рвати з ним стосунки.

Сонник: до чого сняться свині, бачити в сні свиню – тлумачення снів

Прочитати статтю повністю.

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 4 =